O nas

Japońskie przedsiębiorstwo RHYTHM powstało w 1950 roku. Przez lata firma rozwijała się, stając się światowym liderem w produkcji zegarów i mechanizmów. Rhythm wyróżnia w branży ciągłe udoskonalanie swoich produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nieustannie pojawiają się nowe, zaskakujące projekty. Hasło przewodnie marki RHYTHM brzmi "Nie kopiuj, bądź pionierem".

Wszystkie produkty są szczegółowo przemyślane i dokładnie opracowywane. RHYTHM bierze całkowitą odpowiedzialność za każdy etap wytwarzania swoich produktów, które trafiają na rynek. Pełna controla jakości zaczyna się od momentu powstania konceptu, aż do całkowitego ukończenia procesu produkcji. To gwarantuje klientom, że wykonanie czasomierzy jest na najwyższym poziomie.

Filia Rhywaco (firma "córka" przedsiębiorstwa RHYTHM) została założona w Honkongu 1990 roku. To obecnie główna siedziba marki Rhythm. Dzięki bardzo korzystnej lokalizacji - Honkongu jako światowego centrum - Rhywaco ma ponad 80 zaufanych przedstawicieli na całym świecie. Razem z filiami w USA i Korei, Rhywaco exportuje swoje produkty do ponad 80 krajów. Udało się już zdobyć rynek Azjatycki, Europejski, Środkowo Wschodni oraz Północną i Południową Amerykę.

Rhythm nie tylko produkuje i sprzedaje czasomierze (zegary), ale także zapewnia serwis posprzedażowy. Dzięki temu marka jest nieustannie synonimem dobrej jakości.

Aktualnie kolekcję tworzy około 600 modeli, które są dystrybuowane w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Design tych zegarów, sprawia, że należą one do kategorii produktów wyposażenia wnętrz, ponieważ mają decydujący wpływ na wystrój domowych i biurowych przestrzeni.

W kolekcji znajdują się zarówno modele klasyczne (pod względem kolorystyki i generalnie prostoty całego projektu), jak również modele niestandardowe. Warto wspomnieć jakie są ich charakterystyczne cechy:


Zegary można zamówić na stronie www.zegary-stojace.pl

Na Allegro działamy pod nazwą użytkownika: fhkarol


Historia marki Rhtythm:
1950 - powstaje RHYTHM WATCH z jedną fabryką w Japoni i siedzibą w Tokyo.
Produkcja pierwszych budzików radiobudzików i zegarów kominkowych (tzw. table clocks).
1952 i 1958 - RHYTHM WATCH otrzymuje M.I.T.I. - państwową najwyższą nagrodę w branży.
1963 - Japonia, użycie pierwszych elementów z tworzywa do produkcji zegarów kwarcowych.
Firma wchodzi na giełdę.
1965 - zegarki Rhythm zastosowano w przemyśle samochodowym.
1972 - Rhythm zaczyna dominować w światowej produkcji zegarów.
1976 - mechanizmy kwarcowe po raz pierwszy zaczynają być zasilane przez małe baterie.
Budziki marki Rhythm uznane za najlepsze w Japonii.
1982 - Firma otrzymała nagrodę Deminga za kontrolę jakości.
(To jest szanowany międzynarodowy konkurs; tylko 61 japońskich przedsiębiorstw ją otrzymało od momentu powstania tej nagrody).
1989 - powołano do życia RHYTHM w USA.
1990 - powołano do życia filię RHYWACO w Honkongu i tam zaczęły się koncentrować wszystkie najważniejsze działania przedsiębiorstwa.
1996 - powołano do życia RHYTHM w Korei.
1999 - wszystkie zagraniczne placówki firmy RHYTHM zaczynają działać już jako RHYWACO w Honkongu.
2003 - RHYTHM uzyskał międzynarodowy certyfikat ISO9002.
2004 - RHYTHM wprowadza innowacyjną strategię z nowym sloganem promocyjnym: "Prawdziwy czas, prawdziwa magia, prawdziwy RHYTHM".
(Real Time, Real Magic, Real RHYTHM).
2005 - RHYTHM ponownie uzyskał międzynarodowy certyfikat ISO9001.
2006 - pierwsza konferencja dla regionów
2008 - wproawadzono nową politykę sprzedaży.
2012 - pierwszy międzynarodowy kongres dla kontrahentów.
2013 - wprowadzenie nowej strategii w motta "RHYTHM - czasomierze na światowym poziomie (Rhythm Global Timepiece)". Od 11 lat odnotowuje się najlepsze wyniki sprzedaży i obserwuje się nieustanny rozwój firmy.