Materiały reklamowe

Jako jedyny dystrybutor zegarów marki RHYTHM w Polsce oferujemy współpracę punktom sprzedaży zegarów, upominków oraz salonom jubilerskim. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem takiej współpracy i zakupu zegarów w cenach hurtowych, prosimy o kontakt mailowy (zegary.rhythm@gmail.com) lub telefoniczny (pod numerem: 607-738-421, 510-374-422). Udostępnimy wówczas cennik zegarów oraz listę aktualnie dostępnych modeli. Wysyłka zegarów, które są w magazynie może nastąpić w ciągu kilku dni.

Natomiast, jeśli w zamówieniu pojawią się duże ilości oraz modele, które aktualnie nie są dostępne, to czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi maksymalnie 2 miesiące. Dlatego już dziś zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby Państwa punkty sprzedaży były jak najlepiej zaopatrzone.

Firma udostępnia wiele materiałów reklamowych i gadżetów np. koszulki, torby podróżne, torby ekologiczne, displaye, utwardzone torby firmowe, standy, drewniane stojaki i wiele innych akcesoriów, które wizerunkowo fantastycznie podkreślają profesjonalizm marki RHYTHM. Jeśli chcieliby Państwo otworzyć punkt - stoisko dedykowany wyłącznie zegarom RHYTHM, firma pomaga w zaprojektowaniu własnego stoiska, sugeruje najlepsze rozwiązania, zaopatruje we wszystkie potrzebne produkty i materiały reklamowe. Finalizacja wykonania stoiska leży po stronie partnerów, a nie producenta.